Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україні зміцнять гарантії за депозитами

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: депозити

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розробляє проект закону, який передбачає поетапне збільшення до 2027 року суми гарантованого відшкодування до 100 тисяч євро в гривневому еквіваленті.

  2134_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Загалом ФГВФО має намір до кінця цього року зробити перше підвищення гарантованого відшкодування, йдеться на сайті відомства.

  Однак, за словами директора-розпорядника фонду Світлани Рекрут, для цього потрібно здійснити декілька дій.

  "З одного боку, необхідно забезпечити фінансову стабільність самого Фонду шляхом реструктуризації заборгованості перед Мінфіном. Фонд отримав позику на ринкових умовах, тож окрім самого боргу має сплатити 67 млрд гривень нарахованих відсотків", – повідомила Рекрут.

  Вона також підкреслила, що реструктуризація є вимогою МВФ – до кінця нинішнього року має бути розроблений план врегулювання цього питання.

  "З іншого – необхідно впровадити систему раннього реагування, завдяки якій Національний банк та фонд зможуть на ранніх етапах виявляти проблеми, що здатні призвести до неплатоспроможності банку, і вживати відповідних заходів щодо їхнього усунення", – підсумувала директор-розпорядник відомства.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми