Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"ПриватБанк" анонсує новинку для своїх клієнтів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  Зараз у світі розвивається тренд біометричної ідентифікації користувачів. Тому ПриватБанк почав роботу над новою технологією, яка дозволить замінити пароль, що прилітає в Приват24, на біометричні дані клієнта.

  4203_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це розповіла Наталія Кангіна, директор з розвитку digital продуктів Mastercard Україна.

  “Існує пасивна і активна біометрія. Активна біометрія – це дії, які клієнту необхідно здійснювати під час купівлі: відбиток пальця, FaceID, тобто вчинення якихось дій. Зараз впроваджується один з наших продуктів “Айді-чек”, який дозволяє замінити стандартний пароль, який прилітає, а клієнт буде використовувати свої біометричні дані», – розповіла Наталія Кангіна.

  За її словами, наступний етап – пасивна біометрія, поведінкова.

  «Це те, що ідентифікує клієнта без будь-яких додаткових дій. Система вміє створювати унікальний цифровий профіль клієнта. Вона використовує кілька видів ваших параметрів: гаджет, локація, як ви тримаєте свій телефон, як друкуєте, які робите паузи між натисканням клавіш. Все це створює унікальний профіль користувача. Система збирає і аналізує близько 300 параметрів клієнта» – додала вона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми