Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні "зіллються" два відомих банки

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: банки

  Національний банк 12 вересня надав Альфа-Банку і Укрсоцбанку дозвіл на злиття.

  2050_crop_1.jpg (28.88 Kb)


  Дозвіл НБУ видав на реорганізацію шляхом приєднання АТ «Укрсоцбанк» до АТ «Альфа-Банк» за спрощеною процедурою реорганізації банків шляхом приєднання, передбаченого законом «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» від 23 березня 2017 року.

  Це дозволило Альфа-Банку сьогодні оголосити про початок процедури реорганізації.

  В результаті реорганізації Укрсоцбанк передасть за передавальним актом все своє майно, права та обов’язки банку-правонаступнику – Альфа-Банку, і припинить своє існування як юридична особа.

  За передавальним актом Укрсоцбанк передасть, а Альфа-Банк прийме також майно і кошти, на які накладено обтяження (в тому числі публічні), і обмеження на розпорядження (в тому числі арешти) зі збереженням таких обтяжень і обмежень на розпорядження.

  Інформація про дату, з якої АТ «Альфа-Банк» стане повним правонаступником АТ «Укрсоцбанк», буде розміщена на сайтах цих банків, а також в приміщеннях банків та їх відділень, де здійснюється обслуговування клієнтів.

  Збори акціонерів Укрсоцбанку 10 вересня схвалили приєднання до Альфа-Банку за спрощеною процедурою, а акціонери Альфа-Банку згодні поглинути Укрсоцбанк. В результаті злиття статутний капітал Альфа-Банку буде збільшено на 16,546 млрд грн до 28,726 млрд грн.

  Операцію обіцяють закрити в жовтні.

  Голова правління Укрсоцбанку, генеральний менеджер Альфа-Банку Іван Світек, який курирував процес злиття банків, залишає свою посаду. Новим генеральним менеджером Альфа-Банку стане керуючий директор Альфа-Банк Білорусь Рафал Ющак.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми