Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Кредитний ліміт" і "Оплата частинами": "ПриватБанк" відбирає улюблену функцію в українців

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Приватбанк

  Націоналізований «ПриватБанк» надав відповідь на одну зі скарг клієнта щодо раптової зміни кредитного ліміту на картці «Універсальна».

  90_287238_default.jpg (66.9 Kb)


  Про це йдеться у відгуку клієнта на сайті Міністерства фінансів України.

  Повідомляється, що один з клієнтів банківської установи був вельми незадоволений тим, що у нього значно урізали кредитний ліміт, а функцію «Оплата частинами» і зовсім закрили. У своєму повідомленні українець написав: «Я вже далеко на один рік є клієнтом банку. Десь шість місяців тому у мене була відключена послуга «Оплата частинами», хоча до цього я дуже часто користувався нею, і завжди все було вчасно погашено. Загалом у мене більше 10 кредитів. На сьогоднішній день чомусь залишився єдиний кредит на 350 гривень в «ПриватБанку». А функція «Оплата частинами» до сих пір не доступна. І це все незважаючи на те, що в Приваті у мене відкрита цільова зарплатна картка з оборотом понад десяти тисяч гривень. Також є і оборот по поточному рахунку. Всі дані про наявні у власності автомобілі, нерухомість, закордонному паспорті я вчасно подавав. Цікаво, що ще вам потрібно від мене? До цього відкрито було 10 кредитів. Причому все було нормально. А зараз взагалі не зрозуміло, як там працює ваша «автоматична система, яка сама розглядає понад 100 факторів». Видаліть її взагалі, вона не працює! Вкрай незадоволений на даний момент банком по роботі з послугою «Оплата частинами».

  У свою чергу представник служби підтримки «ПриватБанку» в відповідь пояснив причину такої ситуації. Зокрема, він підкреслив, що рішення за розміром ліміту приймає система на підставі математичної моделі. Остання будується на свідченнях сотень, а може і тисячі показників. «Результати чергового перерахунку негативно вплинули на розмір Вашого ліміту по «Оплаті частинами». Ми вам рекомендуємо повністю або ж частково погасити існуючу заборгованість перед фінансовою установою, або ж іншими фінансовими структурами», - відповіли в «ПриватБанку».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми