Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Fitch покращив рейтинг 7 українських банків

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: банки

  Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній валюті (РДЕ) семи українських банків з рівня “B-” до “B”, прогнози щодо них позитивні.

  8360_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Зокрема, поліпшені рейтинги Ощадбанку, Укрексімбанку, ПриватБанку, Укргазбанку, Кредит Агріколь Банку, Прокредит Банку і Правекс-Банку.

  Агентство також підтвердило довгостроковий РДЕ Альфа-Банку (Україна) в іноземній валюті на рівні “В-” зі стабільним прогнозом, одночасно знизивши його рейтинг за національною шкалою з AA (ukr) до BBB + (ukr).

  Крім того Fitch поставило рейтинги життєздатності перерахованих вище банків на можливий перегляд у бік збільшення (RWP).

  “RWP відображає очікування Fitch, згідно з якими посилення макроекономічної стабільності в Україні, досить хороші економічні перспективи, а також подальша стабілізація кредитного профілю держави повинні мати позитивні наслідки для кредитоспроможності банку як самостійної одиниці. Погляд Fitch на операційне середовище в Україні також враховує показники, що свідчать про відновлення банківського сектора, поліпшення загального рівня платоспроможності і зниженні ризиків рефінансування”, – йдеться в повідомленні.

  Fitch вказало, що дане підвищення стало можливим завдяки аналогічному перегляду суверенного рейтингу України 6 вересня 2019 роки з рівня “B-” до “B”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми