Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україні зменшилася кількість проблемних кредитів

 • Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: кредити

  Обсяги проблемних кредитів, за якими державні банки не отримують виплат, у першому півріччі 2019 року скоротився на 22 мільярди гривень.

  7526_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на звіт Мінфіну.

  Наразі непрацюючих кредитів у банках все ще сягають понад половину від загальної суми виданих кредитів. Так, 51% банківських кредитів є проблемними. Загальна вартість таких кредитів складає 581 мільярда гривень. Переважна більшість цих кредитів сконцентровані в державних банках. Загалом на суму 415 мільярдів гривень.

  "Так, порівняно з 1 січня 2019 року обсяг NPL у державних банках станом на кінець першого півріччя скоротився на 22 млрд грн до 415 млрд грн, а їх частка в кредитному портфелі зменшилась на 2,5 відсоткових пункти до 65%", – повідомляють у Мінфіні.

  Обсяги проблемних кредитів вдалося зменшити за допомогою проведення активної роботи з реструктуризації заборгованості.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми