Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як отримати позику з простроченням

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: кредити

  Низький рівень доходів, якщо порівняти з цінами на базові товари і послуги, нерідко змушує українців звертатися по допомогу до кредитних компаній. Згідно з даними компетентних організацій, більше половини населення країни регулярно користується позиками.

  03_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Іноді життєві обставини складаються так, що люди не в змозі своєчасно виконати свої зобов'язання перед фінустановами і допускають прострочення. Також їх причиною може бути банальна недбалість. У будь-якому випадку в позичальника автоматично псується кредитна історія, а це означає, що при бажанні взяти новий кредит він може отримати відмову. Чи існує взагалі можливість взяти в борг з простроченням?

  Причини утворення прострочень
  Під час укладання угоди з кредитною компанією клієнт зобов'язується своєчасно і в повному обсязі вносити платежі згідно зі встановленим графіком. Порушуючи терміни погашення, споживач ризикує погіршити своє фінансове становище та кредитну історію. Більшість організацій починає нараховувати штрафні санкції з першого ж дня затримки платежу, до того ж не завжди попереджає про це.

  Варто зазначити, що причиною прострочення можуть бути абсолютно незалежні від людини обставини.

  Наприклад, вона провела платіж через термінал самообслуговування або касу банку, а у зв'язку з технічними збоями кошти надійшли на рахунок організації через кілька днів або зовсім не зарахувалися.

  Однак згідно зі статистичними даними, найчастіше прострочення утворюються з таких причин:

  • тимчасові труднощі матеріального характеру (затримка зарплати або іншого виду прибутку);
  • несподівана втрата платоспроможності (важке захворювання або звільнення);
  • неуважність або недбалість (позичальники забувають вчасно вносити платежі).

  Де і на яких умовах можна отримати позику з простроченням?
  Всі фінустанови перед укладенням угоди завжди ретельно аналізують дані про потенційних позичальників і подають запит на отримання інформації в Бюро кредитних історій. Їх цікавить платоспроможність та наявність прострочень по позиках.

  Банки та кредитні спілки беруть до уваги всі прострочення за останні 3-5 років. Тож існує висока ймовірність відмови, якщо клієнт із нечистою кредитно історіє захоче взяти тут в борг.

  А ось мікрофінансові організації абсолютно лояльно ставляться до подібних ситуацій. Тут можна отримати швидкий кредит онлайн без особливих вимог. МФО також використовують інформацію УБКІ, проте аналізують лише поточні прострочення по позиках.

  Якщо є незначні затримки платежів і клієнт успішно їх погашає, то в більшості випадків він може розраховувати на отримання грошей у борг. Якщо ж у кредитній хроніці споживача є прострочення по трьом і більше кредитам, які перевищують 90-денний термін, то позичити кошти буде проблематично в будь-якій компанії. Мікрофінансові організації надають послуги відразу після сплати заборгованості. Своєчасно вносячи платежі за онлайн-позику, клієнти можуть підвищити свій рейтинг кредитоспроможності і навіть вийти з чорного списку УБКІ.

  МФО не вимагають довідок про доходи, заставу або поручительства третіх осіб. Щоб скористатися послугами сервісу, достатньо пройти реєстрацію на офіційному сайті та заповнити коротку анкету, вказавши дані паспорта та ІПН.

  Тож в наш час практично кожен повнолітній громадянин України може взяти кредит онлайн з простроченням без бюрократичної тяганини і особливих зусиль. Головне — раціонально оцінити власні фінансові можливості та дуже відповідально поставитися до своїх боргових зобов'язань.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми