Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні перевірять великі банки

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб проводить перевірки по всім великим банкам.

  17_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  "Це перший фронт робіт по поверненню активів. Другий фронт — це судова робота на основі так званої нестачі активів для задоволення кредиторських вимог. Тут мова вже буде йти про цивільні позови до менеджменту банків, який допустив нестачу активів у фінустанові. Але і кримінальні, і цивільні справи — процеси паралельні, але з однією метою — повернути вкрадені гроші", - заявила DT заявила директор-розпорядник ФГВФО Світлана Рекрут.

  В нинішньому юридично-правовому полі кримінальні епізоди довести буде простіше, зазначила вона.

  "Там йдеться про конкретних осіб, конкретні операції та схеми, чітко зрозумілі винні і зрозумілі завдані збитки", - сказала вона. - Мене цей напрям надихає. І, звичайно, тільки українською юрисдикцією ми не обмежимося, так як в історії практично всіх великих банків мова йде і про відхід грошей в іноземні юрисдикції", — наголосила директор-розпорядник ФГВФО.

  За 7 місяців 2019 року платоспроможні банки України отримали 36,7 мільярда гривень чистого прибутку – у 3,7 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми