Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Клієнту Приватбанку надійшли погрози про блокування діючої карти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Приватбанк, банки

  Неприємна ситуація сталася у відділенні банку м Дніпро знаходиться за адресою вул. Шолохова будинок 7. Навіть при довгостроковому обслуговуванні в банку, не можна бути впевненим, що вас не поставлять в подібні обставини, що викликають шок, обурення і сумніви в роботі всієї компанії.

  2160_287238_default.jpg (66.9 Kb)


  Такий гнівний відгук був залишений на сайті Мінфін України.

  Звичайний працівник банку, виконуючи рядову банківську операцію з обміну карти з вийшли терміном, на нову, переконав у необхідності оформити клієнту ще одну, універсальну карту. Клієнту ця нав'язана співробітником банку карта була зовсім непотрібна, і витрачати час на її активацію і надалі користуватися їй, необхідності не було. При повторному телефонній розмові зі співробітником банку на ім'я Андрій, клієнту надійшло наполегливе пропозицію здійснити перенесення грошових коштів, а саме 100 грн., З особистої карти, використовуваної для виплат, на видану нову, так звану, універсальну, для її активації.

  При відмові в здійсненні даних дій, на адресу клієнта надійшли погрози про блокування діючої карти, з якою клієнт здійснює платежі. Зрештою, ситуація закінчилася тим, що Андрій самовільно здійснив переказ грошей і обидві карти виявилися заблоковані банком за його ініціативою. Неадекватні дії співробітника, такого поважного банку, не є компетентними і законними. Неприємно, коли працівники, які представляють обличчя всієї організації дозволяють собі таке зухвале і непрофесійну поведінку.

  «Людей просто перетворюють в дурнів»: ПриватБанк починає красти гроші у клієнтів, з рахунку регулярно списуються грошові кошти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми