Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Клієнту Приватбанку надійшли погрози про блокування діючої карти

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Приватбанк, банки

  Неприємна ситуація сталася у відділенні банку м Дніпро знаходиться за адресою вул. Шолохова будинок 7. Навіть при довгостроковому обслуговуванні в банку, не можна бути впевненим, що вас не поставлять в подібні обставини, що викликають шок, обурення і сумніви в роботі всієї компанії.

  2160_287238_default.jpg (66.9 Kb)


  Такий гнівний відгук був залишений на сайті Мінфін України.

  Звичайний працівник банку, виконуючи рядову банківську операцію з обміну карти з вийшли терміном, на нову, переконав у необхідності оформити клієнту ще одну, універсальну карту. Клієнту ця нав'язана співробітником банку карта була зовсім непотрібна, і витрачати час на її активацію і надалі користуватися їй, необхідності не було. При повторному телефонній розмові зі співробітником банку на ім'я Андрій, клієнту надійшло наполегливе пропозицію здійснити перенесення грошових коштів, а саме 100 грн., З особистої карти, використовуваної для виплат, на видану нову, так звану, універсальну, для її активації.

  При відмові в здійсненні даних дій, на адресу клієнта надійшли погрози про блокування діючої карти, з якою клієнт здійснює платежі. Зрештою, ситуація закінчилася тим, що Андрій самовільно здійснив переказ грошей і обидві карти виявилися заблоковані банком за його ініціативою. Неадекватні дії співробітника, такого поважного банку, не є компетентними і законними. Неприємно, коли працівники, які представляють обличчя всієї організації дозволяють собі таке зухвале і непрофесійну поведінку.

  «Людей просто перетворюють в дурнів»: ПриватБанк починає красти гроші у клієнтів, з рахунку регулярно списуються грошові кошти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми