Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Фейкові СМС": Приватбанк вступив в боротьбу з шахраями

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Приватбанк

  Приватбанк тривалий час є найбільшим банком України, що займає лідируючі позиції у фінансовій галузі. Але сьогодні системно важливий і найбільший ощадний банк, що обслуговує близько третини всіх вкладів жителів країни, викликав у своїх клієнтів, м'яко кажучи, відчуття тривоги і побоювання. Справа в тому, що користуються послугами цієї фінансової організації особи, стали отримувати дивні фейкові СМС-повідомлення з інформацією про те, що обслуговування всіх банківських рахунків припиняється.

  9915_287238_default.jpg (66.9 Kb)


  У ситуації, що склалася всі клієнти Приватбанку повинні не пізніше триденного строку перевести власні кошти в будь-які інші банківські структури та фінансові організації. Підставою для такого гучної заяви послужила стаття № 64, що стосується так званого «відмивання» грошових коштів, фінансування терористичних операцій і зброї масового ураження. Таке повідомлення не могло залишитися непоміченим, тому клієнти Приватбанку в масовому порядку стали звертатися в його філії з метою з'ясувати реальний стан речей. Проте, отримати зрозумілу відповідь так і не вдалося - було обіцяно дати пояснення тільки через сім днів.

  За запевненням співробітників відділень банку, діяльність їх фінансової організації регламентується виключно законодавством України та чинними нормативно-правовими документами. Саме відповідно до законодавства банк як суб'єкт фінансового первинного моніторингу забезпечує виявлення будь-яких неблагонадійних грошових операцій. На підставі даних цього моніторингу та було на невизначений термін призупинено обслуговування деяких банківських клієнтів. Вони повинні будуть отримати офіційну відповідь на всі виниклі питання в самий найближчий час.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми