Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як отримати максимум із банківського депозиту

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

  Процентні ставки по депозитах постійно змінюються. Як можна примножити прибутки від вкладу в даних умовах? У статті зібрані п'ять порад для тих, хто хоче отримати максимум від депозиту.

  3645_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Тим, хто хоче стати постійним клієнтом банку

  Зараз українські банки змагаються за постійних клієнтів, тому практично в кожній фінансовій установі є програма лояльності.

  В середньому банківські установи пропонують постійним клієнтам додатково 0,2% -1% річних для гривневих і доларових депозитів. Наприклад, Приватбанк заохочує + 1% річних клієнтів, які оформляють пролонгацію депозитів більше ніж на 3 місяці.

  Однак є одна хитрість: у бонусних акціях найчастіше мова йде саме про переоформлення договору на новий термін, а не про автоматичну пролонгацію депозиту. Автоматична пролонгація – це послуга, при якій договір автоматично продовжується в кінці обумовленого терміну. В такому випадку ставка не те що не підвищується, а й може виявитися нижчою, ніж раніше.

  В такому випадку необхідно звернутися за бонусом в банк відразу ж в кінці терміну депозиту, або відмовитися від автоматичної пролонгації договору.

  Тим, хто готовий розмістити великий внесок

  Банки зацікавлені у великих вкладниках: так, Укргазбанк готовий платити на 1,5% річних більше по депозитах від ста тисяч гривень, а "Креді Агріколь" може додати до ставки ще 0,25% річних для депозитів від 50 тисяч гривень. Важливо пам'ятати, що держава в особі ФГВФО гарантує відшкодування тільки до 200 тисяч грн або еквівалент цієї суми включно з відсотками.

  Винятком є тільки Ощадбанк – його вклади гарантуються країною в повному обсязі.

  Тим, хто не боїться онлайн-банкінгів

  Ще частіше банки заохочують використання своїх інтернет-банкінгів. Клієнтам, які відкривають депозит через додаток, банки в середньому готові надати додаткові 0,25-1,5% до річних за депозитом. Проте це поширюється не на всі види депозитів – дану інформацію слід уточнювати на сайті банку або у менеджерів.

  Наприклад, за розміщення депозиту через UKRSIB online у УкрСиббанку надають додаткові 5% річних. Вони будуть діяти 91 день з моменту оформлення заявки по вкладах "Гарантований капітал", "Надійний дохід", "Персональний план збагачення". Бонус до ставки по депозитах, відкритим онлайн, також пропонують банки "Креді Агріколь" і Мегабанк.

  Тим, хто використовує "Бонус від Мінфіну"

  Збільшити дохід по депозиту можна і скориставшись "Бонусом до депозиту" від Мінфіну. Він активний у 9 банках: Альфа-Банку, ОТП Банку, Піреус Банку, Універсал Банку, Банку "Січ", "Глобусі", Банку "Альянс", Форвард Банку і Агропросперіс Банку.

  Щоб скористатися пропозицією, необхідно заповнити заявку на сайті, протягом місяця розмістити депозит в банку зі списку, повідомити "Мінфін" про відкриття вкладу і отримати бонус до депозитної ставки від 0,4% до 1,25% річних.

  В акції беруть участь вклади різного розміру. Наприклад, в ОТП Банку можна отримати бонус до депозиту від "Мінфіну"" розмістивши вклад на 5 тис грн, а в банку "Альянс" або "Агропросперіс" – на 50 тис грн.

  Тим, хто бере участь в акціях

  Ситуативні і сезонні бонуси також допоможуть знайти вигідну пропозицію. Так, велика кількість банків йде назустріч людям пенсійного віку, пропонуючи додатково 0,2-1% річних за вкладами.

  Оформивши вклад в день народження можна підвищити депозитну ставку на 0,25-0,5% річних. Однак умови надання акцій у кожного банку різні, на це варто звертати увагу: наприклад, в Форвард Банку необхідно підписати договір в день народження, а в УкрСиббанку та банку "Креді Агріколь" бонус можна отримати протягом місяця після свята.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми