Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У 2020 можливий черговий банкопад в Україні

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ФГВФО, банки

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб допускає поодинокі банкрутства банків в 2020 році, але не очікує повторення кризової ситуації 2014 року.

  4669_767832.jpg (65. Kb)


  Про це журналістам розповіла директор-розпорядник фонду Світлана Рекрут.

  “Фонд не виключає того, що в 2020 році можуть бути поодинокі кейси банківських банкрутств – неплатоспроможність”, – сказала Рекрут.

  Водночас вона зазначила, що повторення кризової ситуації 2014 року не очікується завдяки поточному стану банківської системи та вибудованій у Фонді та Національному банку системі раннього реагування на проблеми банків.

  Серед основних досягнень в 2019 році керівник фонду назвала завершення ліквідації низки банків і продаж їх активів, а також структурні зміни у фонді в частині організації підрозділу для відшкодування збитків в результаті дій колишніх власників і керівників збанкрутілих банків.

  Ключовими завданнями на наступний рік вона назвала перехід від продажу активів збанкрутілих банків до роботи зі стягнення відшкодування з колишніх акціонерів і менеджменту збанкрутілих банків, а також впровадження євродиректив щодо врегулювання неплатоспроможності банків.

  Також фонд планує розрахуватися з боргами, підвищити суму гарантованого відшкодування і провести ще одну реорганізацію.

  “Наступний рік буде роком змін, роком реформ. Непростий, болючий рік в деяких рішеннях. Рік підбиття підсумків і закладення фундаменту під абсолютно новий формат фонду, під нові цілі і завдання”, – підсумувала Рекрут.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми