Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

ФГВФО може збільшити суму гарантованих вкладів у 4 рази

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ФВГФО

  Перешкодою до збільшення гарантованої максимальної суми вкладів до 600-800 тисяч грн є питання реструктуризації заборгованості Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) перед Міністерством фінансів.

  94_183810.jpg (53.04 Kb)


  Про це розповів заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Оленчик.

  “Ми готові “стрибнути” до 600-800 тисяч грн. Однак, та заборгованість перед Мінфіном, яку ми маємо, зробити цього нам не дає. Як тільки ви почуєте, що питання реструктуризації боргу ФГВФО перед Мінфіном вирішене, очікуйте збільшення максимальної суми гарантування банківських вкладів до заявленого нами рівня”, – сказав він.

  Саме питання реструктуризації боргу ФГВФО перед Мінфіном, за його словами, вже вирішується, але прогнозувати, коли буде результат, Андрій Оленчик не береться.

  “Це може бути через місяць, а може бути і через рік”, – сказав він.

  Поки що Андрій Оленчик радить розкладати гроші по різних банках.

  Нагадаємо, ФГВФО в 2014 році для того, щоб впоратися з наслідками “банкопаду”, позичив у Мінфіну і НБУ кошти під 9,99-12,5%.

  На сьогодні ФГВФО вже погасив 15 млрд грн кредитів Мінфіну. Ще близько 11 млрд грн – сплачені відсотки, з яких 5,5 млрд грн направлено в бюджет як відсотки за векселями Фонду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми