Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

НБУ планує "заманити" інвесторів на купівлю "Приватбанку"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: НБУ, Приватбанк

  Нацбанк зробить все, щоб довести “ПриватБанк” до того стану, коли він буде цікавий інвесторам і держава зможе в вийти з капіталу цього банку.

  3761_1467724318_privat_bank_top_1000.jpg (35.94 Kb)


  Про це під час щорічної зустрічі з клієнтами і партнерами Національного банку сказала перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова.

  “Я вірю в мудрість і чесність наших суддів. Якщо серйозно, ми не дарма тут все сидимо”, – сказала вона, відповідаючи на запитання про те, чи не буде “зламана” затверджена Стратегія розвитку фінансового сектора України до 2025 року, якщо суди приймуть рішення про денаціоналізацію “ПриватБанку”.

  “У мене є абсолютна впевненість… По-перше, я дійсно вірю в справедливість. По-друге, я вірю, що ми командно зможемо утримати ситуацію під контролем в будь-якому випадку. Хоча я вірю в справедливе і мудре рішення. І це аж ніяк не завадить нам реалізувати наші плани і нашу стратегію. Більше того, в подальшому ми зробимо все, щоб підготувати, в тому числі ПриватБанк, довести його до того стану, фінансового, економічного, коли він буде цікавий інвесторам і держава зможе врешті-решт вийти з капіталу цього банку. Тому ні, все спокійно, ситуація під контролем”, – зазначила Рожкова.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми