Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Українці відновили довіру до банків

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  Прибутковість за банківськими вкладами в останні місяці стрімко знижується. В принципі, така тенденція була очевидною вже тоді, коли Нацбанк оголосив про політику поступового зниження облікової ставки.

  89_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Водночас активність населення останнім часом зростає. Очевидно, розуміючи, що депозитні ставки будуть знижуватися, люди стали набагато активніше відкривати банківські депозити.

  На думку економічного експерта, президента інвестиційної групи “Універ” Тараса Козака, якщо облікова ставка впаде нижче ніж 10%, то найвища ставка за депозитами не перевищуватиме 15%. Тоді як сьогодні ще можна знайти депозитні ставки 17-18%.

  “Моя оцінка – що максимальні депозитні ставки не більше ніж на 5% будуть перевищувати облікову ставку. А середні будуть ще нижчими”, – каже Тарас Козак.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми