Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українці почали нести гроші в банки

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: депозити

  Експерти пояснили, що українці навчилися збирати навіть при мінімальних зарплатах.

  2588_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Заощадити і примножити – за підсумками 2019 року, українці почали класти більше грошей на депозити. Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Новини "Сьогодні" вирішили з'ясувати, як заощадити тим, хто живе на мінімалку, і примножити доходи.

  Депозит валютний, депозит гривневий, купити нерухомість або укластися у власний бізнес, економісти вже порахували – в повному обсязі перераховані вище варіанти не те, що примножують ваш прибуток, а й просто залишають його на початковому рівні.

  У свої 19 років Ілля Пєтухов фінанси планує з урахуванням майбутнього. Розповідає, що намагається економити і щойно збереться понад 25 тисяч гривень, понесе їх в банк на короткостроковий депозит. Каже, що так до суми додається пара сотень на місяць, і ризики мінімальні:

  "Долар не стабільний, в гривнях, думаю, буду впевненіше відчуватися".

  Заробіток Іллі становить до 20 тисяч гривень щомісяця, але відкладати хоча б половину заробітку не дозволяє оренда житла:

  "Якщо житла немає, то тисяч 6 саме йде на оренду житла".

  Економісти ж порахували: і гривневі, і валютні депозити були хорошим варіантом заощадження до 2014 року. Тепер їх краще розділити.

  Ігор Гарбарук, міжнародний експерт, економіст:

  "Нехай буде 50 тисяч в гривнях, 25 тисяч в доларах і 25 тисяч в євро, в еквіваленті. Десь втратите, десь виграєте. В принципі, так роблять всі банкіри".

  Завжди в ціні буде золото, але не у вигляді ювелірних виробів, а саме в банківських злитках. Ціна за один грам стартує від півтори тисячі гривень. Ще один спосіб кошти примножити – вкластися в нерухомість.

  Іван Кудояр, голова правління Спілки консультантів з нерухомості:

  "Купуючи квартиру за 50 тисяч, через рік можуть продати її за 60 тисяч. Плюс, до того ж, цю квартиру можна здати в оренду".

  Якщо ж заробітна плата економити тисячами на місяць не дозволяє, фінансисти радять відкладати мінімальну суму кожного разу. Хоча б по 200-500 гривень із зарплати і авансу. Так за рік можна непомітно назбирати близько 6 тисяч гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми