Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні "лусне" ще один банк

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  15 лютого 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про проведення державної реєстрації припинення ПАТ КБ “Експобанк” як юридичної особи.

  9600_767832.jpg (65. Kb)


  Як повідомляє пресслужба ФГВФО, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим.

  Відповідно до статті 52 Закону вимоги кредиторів до банку, які були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними.

  Таким чином, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора АТ “КБ “Експобанк” припинені.

  У рамках виплати гарантованого відшкодування вкладниками Експобанку отримано 295,75 млн грн, що становить 98,9% від загальної гарантованої суми.

  Нагадаємо, на підставі постанови НБУ від 24 вересня 2014 року “Про віднесення ПАТ “Експобанк” до категорії неплатоспроможних” виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалено рішення №97 Про введення з 25 вересня в банк тимчасової адміністрації.

  22 січня 2015 року НБУ вирішив відкликати ліцензію у Експобанку з подальшою його ліквідацією. 3 лютого того ж року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виключив фінустанову з Реєстру банків-учасників.

  З 2005 року Головою правління Експобанку був почесний консул Кіпру в Україні Юрій Гетьманенко. За даними системи розкриття інформації СМІДА на кінець 2013 року, у банку не було власників істотної участі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми