Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Депозити в банках: чи панікують українці

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

  Панічне зняття депозитів тривало лише декілька днів, після чого клієнти заспокоїлися.

  7664_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це заявили банкіри під час круглого столу «Банківська система в умовах всеукраїнського карантину. До чого готуватись українцям?», проведеного «Фінансовим клубом» онлайн в режимі Skype-зв’язку.

  «В цілому все спокійно. Є категорія клієнтів, які приходять достроково знімати, – панікери. Але в цілому люди нормально ставляться до ситуації. Ми теж вивчаємо кожну ситуацію окремо. Наприклад, приходять власники бізнесу і кажуть, що їм потрібно зняти депозит, щоб виплатити зарплату співробітникам. Ми йдемо назустріч», – поділився спостереженнями голова правління Піреус Банку Сергій Наумов.

  При цьому кошти на картках теж залишаються.

  «Зазвичай клієнти змітають кошти з поточних рахунків. Зараз ми не бачимо відтоків, клієнти не знімають. За строковими депозитами в перші кілька днів, коли була незрозуміла ситуація з курсом, були відтоки. Але за два дні ситуація стабілізувалася. Клієнт заспокоївся», – відзначає голова правління Банку Форвард Андрій Кисельов.

  У банку «Глобус» з початку березня зафіксували хоч і незначний, але приріст депозитів населення. «Поки немає такої динаміки, що хтось щось забирає», – зазначив голова правління банку Сергій Мамедов.

  До того ж банк пропонує своїм клієнтам опцію «автопролонгації», яка дозволяє протягом двох місяців в будь-який час зняти депозит. «Щоб зараз вони не ходили в банк. Протягом двох місяців клієнти можуть прийти і забрати свої депозити. Ніяких штрафів немає. Багато погоджуються», – розповів Сергій Мамедов.

  Сергій Наумов виділяє дві основні причини спокою клієнтів.

  «Перша – це загальний карантин. Люди все-таки намагаються не виходити на вулицю і поменше контактувати з будь-ким. По-друге, мова йде про готівку. Зараз всі говорять, що готівкові гроші – один із способів передачі вірусу. Люди таким чином хочуть обмежити себе від готівки», – вважає банкір.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми