Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кожен п'ятий українець немає банківського рахунку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  За останні 2 роки 76% українців не мали жодної проблемної ситуації у взаємодії з банками, а 22% опитаних стверджують, що не мають банківських рахунків.

  4234_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це свідчать результати загальнонаціонального опитування українських споживачів фінансових послуг, проведеного для Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  За даними дослідження, довіра до банків поступово відновлюється:

  частка опитаних, що зберігають понад половину своїх коштів у банку, зросла з 8% до 13%;
  22% опитаних стверджують, що не мають банківських рахунків. У 2017 році таких було 14%;
  відсоткова частка людей, які мають строковий рахунок, дещо зменшилася (з 9% у 2017 році до 7% у 2019 році);
  вибираючи банк для розміщення депозиту, українці зважають на три фактори: наявність гарантії повернення вкладу (57%), відгуки родичів та знайомих (52%) і відсоткову ставку за вкладом (51%).
  за останні два роки українці не мали негативного досвіду взаємодії з банками (76% не зазначили жодної проблемної ситуації).
  Задоволеність сумою відшкодування:

  у 2019 році скоротилась частка респондентів, задоволених поточним рівнем граничної суми відшкодування за вкладами: з 47% до 41%;
  54% респондентів у 2019 році зазначили, що були б задоволені граничною сумою 400 тис. грн, а у 2017 році така сума задовольнила б 60%;
  більшість українців знають про гарантування вкладів у гривні (обізнаність зросла з 67% до 86%) та у валюті (обізнаність зросла з 51% до 59%), але, як і в 2017-му, тільки половина знає про гарантування поточних рахунків;
  59% знають про наявність гарантії за вкладами в іноземній валюті, однак не обізнані з деталями – в якій валюті виплачується відшкодування та за яким саме курсом.

  Опитування проводилося дослідницькою агенцією Info Sapiens серед 2 144 респондентів віком від 18 років, які декларували щонайменше мінімальний рівень зацікавленості інформацією щодо фінансових послуг в Україні, у грудні 2019 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми