Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Депозити подешевшають в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  Падіння ставок за депозитами, яке призупинилося в період карантину, незабаром продовжиться.

  5926_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це заявили банкіри під час круглого столу “Карантинні інвестиції: яким буде ринок депозитів до кінця 2020 року?».

  “Тренд на зниження процентних ставок до кінця року триватиме. Нацбанк декларує інфляційні очікування 6,5-7%, тому ми розуміємо, що вартість грошей буде на 1-2 процентні пункти вища», – розповів голова правління Ідея Банку Михайло Власенко.

  При цьому розкид ставок на ринку залишається широким. “Є банки, де вже є 8-10%, десь 12-14% річних, але, думаю, в середньому буде 8-10% в спокійний період», – повідомив Михайло Власенко.

  «У сценарії, коли облікова ставка НБУ буде 7% вже в червні, можна очікувати зниження депозитних ставок. Але інтуїтивно в короткостроковій і середньостроковій перспективі я бачу двозначні цифри прибутковості вкладів”,-вважає директор з ринків капіталу Альфа-Банку Тетяна Попович.

  Зменшення ставок буде плавним. “Ставка до кінця червня в гривні буде в середньому 11% річних, а в доларах – 1,5%», – прогнозує заступник Голови Правління Банку Форвард Андрій Прусов.

  Зниження до 10% очікується до кінця літа. «Ми хочемо на кінець літа побачити середню ставку залучення на рівні 10% – максимум 11% річних. Зараз у нас максимальна ставка залучення – 12,75% за вкладами на півтора року», – розповів начальник департаменту роздрібного бізнесу Банку «Глобус» Дмитро Замотаєв.

  Його банк тиждень тому вже знизив депозитні ставки, щоб активізувати кредитування фізосіб.

  У ТАСкомбанку кажуть, що вже пропонують за вкладами в гривні близько 11%, в доларах – 2%.

  “Думаю, що на рівні 10-11% ставки у нас будуть триматися, по долару – близько 1,5-2%, – зазначив заступник голови правління ТАСкомбанку Олег Поляк. – Все залежить від стратегії банку. Той, хто вкладає свою ліквідність в роздрібне кредитування, може собі дозволити платити більшу депозитну ставку. А ми націлені на кредитування реального бізнесу, у якого є потреба в кредитах не під 20-23%, а під 15-17%, і фондується ця потреба депозитами».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми