Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Депозити подешевшають в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  Падіння ставок за депозитами, яке призупинилося в період карантину, незабаром продовжиться.

  5926_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це заявили банкіри під час круглого столу “Карантинні інвестиції: яким буде ринок депозитів до кінця 2020 року?».

  “Тренд на зниження процентних ставок до кінця року триватиме. Нацбанк декларує інфляційні очікування 6,5-7%, тому ми розуміємо, що вартість грошей буде на 1-2 процентні пункти вища», – розповів голова правління Ідея Банку Михайло Власенко.

  При цьому розкид ставок на ринку залишається широким. “Є банки, де вже є 8-10%, десь 12-14% річних, але, думаю, в середньому буде 8-10% в спокійний період», – повідомив Михайло Власенко.

  «У сценарії, коли облікова ставка НБУ буде 7% вже в червні, можна очікувати зниження депозитних ставок. Але інтуїтивно в короткостроковій і середньостроковій перспективі я бачу двозначні цифри прибутковості вкладів”,-вважає директор з ринків капіталу Альфа-Банку Тетяна Попович.

  Зменшення ставок буде плавним. “Ставка до кінця червня в гривні буде в середньому 11% річних, а в доларах – 1,5%», – прогнозує заступник Голови Правління Банку Форвард Андрій Прусов.

  Зниження до 10% очікується до кінця літа. «Ми хочемо на кінець літа побачити середню ставку залучення на рівні 10% – максимум 11% річних. Зараз у нас максимальна ставка залучення – 12,75% за вкладами на півтора року», – розповів начальник департаменту роздрібного бізнесу Банку «Глобус» Дмитро Замотаєв.

  Його банк тиждень тому вже знизив депозитні ставки, щоб активізувати кредитування фізосіб.

  У ТАСкомбанку кажуть, що вже пропонують за вкладами в гривні близько 11%, в доларах – 2%.

  “Думаю, що на рівні 10-11% ставки у нас будуть триматися, по долару – близько 1,5-2%, – зазначив заступник голови правління ТАСкомбанку Олег Поляк. – Все залежить від стратегії банку. Той, хто вкладає свою ліквідність в роздрібне кредитування, може собі дозволити платити більшу депозитну ставку. А ми націлені на кредитування реального бізнесу, у якого є потреба в кредитах не під 20-23%, а під 15-17%, і фондується ця потреба депозитами».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми