Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк показав свої доходи

 • Джерело: finbalance.com.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  За даними НБУ, Приватбанк за квітень декларує прибуток 6,86 млрд грн (тоді як за березень було 0,27 млрд грн).

  9955_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  У цілому за перші чотири місяці 2020 року націоналізований банк звітує про прибуток 17,3 млрд грн (за аналогічний період 2019 року – 10,1 млрд грн).

  Як свідчить статистика регулятора, найсуттєвіше на фінрезультат Приватбанку за вказаний період вплинув його позитивний торговий результат, який становив 10,2 млрд грн (у т.ч. позитивний результат від операцій з фінансовими активами та зобов`язаннями – 14,4 млрд грн, позитивний результат від операцій з купівлі-продажу – 1,1 млрд грн, а негативний результат від переоцінки – 5,26 млрд грн).

  Для порівняння: чистий процентний дохід банку за січень-квітень був 7,04 млрд грн, а чистий комісійний дохід – 5,37 млрд грн.

  Раніше Приватбанк повідомляв, що за підсумками 2020 року він планує отримати 17,5 млрд грн прибутку, тоді як за 2019 рік прибуток становив 32,6 млрд грн.

  У другій половині червня банк на підставі розпорядження Кабміну планує перерахувати в держбюджет 75% прибутку за минулий рік (24,5 млрд грн).

  На 01.05.2020 Приватбанк декларував показник достатності (адекватності) регулятивного капіталу на рівні 15,87% (вимога НБУ – не менше 10%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми