Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк показав свої доходи

 • Джерело: finbalance.com.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  За даними НБУ, Приватбанк за квітень декларує прибуток 6,86 млрд грн (тоді як за березень було 0,27 млрд грн).

  9955_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  У цілому за перші чотири місяці 2020 року націоналізований банк звітує про прибуток 17,3 млрд грн (за аналогічний період 2019 року – 10,1 млрд грн).

  Як свідчить статистика регулятора, найсуттєвіше на фінрезультат Приватбанку за вказаний період вплинув його позитивний торговий результат, який становив 10,2 млрд грн (у т.ч. позитивний результат від операцій з фінансовими активами та зобов`язаннями – 14,4 млрд грн, позитивний результат від операцій з купівлі-продажу – 1,1 млрд грн, а негативний результат від переоцінки – 5,26 млрд грн).

  Для порівняння: чистий процентний дохід банку за січень-квітень був 7,04 млрд грн, а чистий комісійний дохід – 5,37 млрд грн.

  Раніше Приватбанк повідомляв, що за підсумками 2020 року він планує отримати 17,5 млрд грн прибутку, тоді як за 2019 рік прибуток становив 32,6 млрд грн.

  У другій половині червня банк на підставі розпорядження Кабміну планує перерахувати в держбюджет 75% прибутку за минулий рік (24,5 млрд грн).

  На 01.05.2020 Приватбанк декларував показник достатності (адекватності) регулятивного капіталу на рівні 15,87% (вимога НБУ – не менше 10%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми