Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Скільки українців скористалися кредитними канікулами

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: кредити

  Кредитними канікулами під час карантину в середньому скористалися 12-15% клієнтів банків. Із них 80% уже в червні закінчили канікули, зробили повний платіж за кредитом.

  9764_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  "Навіть клієнти з гарним фінансовим станом спробували скористатися кредитними канікулами і звернулися до банку. Але вже в травні ми повернулися до планового обсягу погашення кредитів. Хоча зменшилася частка клієнтів, які свідомо достроково гасили позики", – розповів банкір Михайло Власенко під час круглого столу на тему "Споживкредити на карантині: що, почому і кому".

  Банки активно пропонували клієнтам програми реструктуризації.

  "Намагалися полегшити клієнтам виконання зобов'язань: пропонували перепідписати договір, зменшити щомісячний платіж, збільшити термін кредиту, – зазначив банкір Андрій Прусов.

  Він додав, що під час кризи позичальники з низькими доходами не йдуть у банки за новими кредитами.

  "Українці відповідально підходять до питання запозичення грошей. Об'єктивно оцінюють свою здатність погашати кредити. Оскільки не впевнені, що зможуть потім виплачувати", – додав Прусов.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми