Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Гривневі депозити в банках стрімко дешевшають

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: депозити, гривня

  Протягом минулих 3 тижнів значно знизилась прибутковість депозитів у гривні.

  5388_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Знизили ставки 6 банків з 26 досліджуваних: БТА Банк, АПБанк, Мегабанк, МТБ Банк, ПІНбанк, ПУМБ, Укрексімбанк. Підвищились середні ставки для депозитів в доларах і євро на короткі терміни.

  Гривневі вклади максимально подешевшали на терміни до місяця - до 6,12% річних. Безстрокові заощадження пропонують під 4,43% річних. Вклади періодом понад рік знизили прибутковість до 7,83% річних. Знизилися ставки для періодів від місяця до трьох - до 6,03%, від 3 місяців - до 7,35% і від 6 місяців до року - до 7,8%.

  Середня ставка в доларах виросла для термінів від місяця до трьох і становить 0,85% річних. Вклади терміном до місяця подорожчали і пропонують 0,56% річних. Депозити періодом від трьох місяців до пів року надають прибутковість в 0,85% річних. Знизилися ставки для безстрокових заощаджень до 0,42% річних. Вклади періодом від пів року до року подешевшали до 1,14% річних. Депозити на терміни понад рік пропонують 1,68% річних.

  Ставки в євро синхронно знизилися для безстрокових заощаджень і для депозитів строком понад рік - до 0,17% і до 1,02% річних відповідно. Вклади періодом від пів року до року не зазнали змін в ставках і пропонують 0,87% річних. Виросла прибутковість для термінів менше місяця - до 0,31%, і до 3 місяців - до 0,55%. Депозити періодом від 3 місяців до пів року подорожчали до 0,82% річних.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми