Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Скільки грошей зберігають у банках українці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки

  За вересень 2020 року українці принесли до банків майже 13 млрд грн. Загальна сума вкладів фізичних осіб у банках-учасниках Фонду гарантування вкладів на 1 жовтня становила 567,4 млрд грн.

  5388_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  На початок жовтня 2020 року сума вкладів у національній валюті становить 325,6 млрд грн, що на 6,9 млрд грн більше, ніж минулого місяця.

  Сума вкладів в іноземній валюті збільшилася на 6 млрд грн і становить 241,8 млрд грн. За місяць сума вкладів фізичних осіб зросла на 12,9 млрд грн, повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

  Внески 98,1% вкладників не перевищують 200 тис. грн і повністю підпадають під гарантії фонду. Сумарно гарантіями повністю покрито 39,3% вкладів, що становить 222,8 млрд грн.

  У структурі вкладників частка ФОП становить 3,2%, а сума їхніх вкладів - 43,5 млрд грн. Це 7,7% загальної кількості.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми