Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як правильно відкрити депозит

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: депозити, банки

  При відкритті банківського депозиту варто ретельно проаналізувати пропозиції банків. Відсотки, які пропонує банк, – не єдиний критерій, на який варто звертати увагу.

  82_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  У першу чергу, варто звернути увагу на те, чи є у банку обмеження щодо мінімальної та максимальної суми вкладу, на строковість депозиту, можливість його поповнення, терміни виплати нарахованих відсотків, можливість дострокового повернення тощо, розповідає Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у Facebook.

  Потрібно обов'язково перевірити, хто є сторонами договору. Це мають бути вкладник та банк. Фонд не гарантує кошти, внесені за договором, де вам пропонують виступити "інвестором", "клієнтом фінансової компанії" чи "страхувальником".

  Під час відкриття рахунку потрібно уточнити у працівника банку, чи підпадатиме цей вклад під гарантії Фонду. Працівник банку має надати довідку про систему гарантування вкладів фізичних осіб. Ознайомлення з нею клієнт засвідчує власним підписом.

  Також на вимогу клієнта банк повинен надати прогнозований розрахунок доходів і витрат .  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми