Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Ставки по депозитам продовжують знижуватися

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: депозити, банки

  Голова ради Національного банку Богдан Данилишин повідомив, що станом на кінець листопада середньозважена вартість строкових депозитів у гривні знизилася на 4,3%, в іноземній валюті – на 1,7%.

  6910_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Про це написав голова ради НБУ Богдан Данилишин в FACEBOOK.

  “Середньозважена вартість строкових депозитів, за даними статистичної звітності банків України на 27.11.2020, знизилася: у гривні – до 4,3%, в іноземній валюті – до 1,7%. Зокрема, вартість гривневих депозитів, залучених від домогосподарств, для банків становила 8,8% і перебувала на однозначному рівні з серпня 2020 року”, – написав Данилишин.

  Середньозважена ставка за гривневими кредитами банків склала – 10,3%, в тому числі за кредитами підприємствам – 8,1% (короткострокові – 7,7%, довгострокові – 12,8%), фізичним особам – 31,9%, і відображала головним чином вартість кредитних ризиків для банків, які зросли в період коронакризи.

  Загалом ліквідність банківського сектора залишається високою – на рівні близько 170 млрд грн. Зокрема, минулого тижня Національним банком було проведено тендер з підтримання ліквідності банків, за результатами якого банкам було надано 5,8 млрд грн рефінансування на термін 84 дні за ставкою 6%. Заборгованість платоспроможних банків за кредитами рефінансування збільшилася до 45,5 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми