Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Держава пропонує бізнесу вигідні кредити

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: бізнес, кредити

  Кабінет міністрів запропонував низку заходів, направлених на додаткову підтримку малого та середнього бізнесу в умовах карантину. Змін зазнала програма "Доступні кредити 5-7-9%".

  0554_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Відповідне розпорядження №28 схвалене під час підсумкового засідання уряду 28 грудня, повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

  Доповнена програма поширюється на суб'єктів середнього підприємництва, чий річний дохід сягає до 20 млн євро.

  Лібералізуються умови кредитів:

  - строк кредиту на фінансування оборотного капіталу збільшився до 3 років;

  - відстрочка платежу щодо повернення кредиту може становити до 12 місяців;

  - зменшується перший внесок в реалізації інвестиційного проєкту (10% для діючого бізнесу та 15% для стартапів);

  Пом'якшуються умови для рефінансування кредитів у частині забезпечення збереження фонду оплати праці – зменшення до 50%, чисельності персоналу – до 50%.

  Для кредитів на фінансування оборотного капіталу встановлюється компенсація процентів до 0% річних на період карантину та обмежувальних заходів, а після їх скасування продовжується їх компенсація на рівні 3% річних, та для кредитів рефінансування встановлюється компенсація до 3% річних після 31.03.2021.

  Також було врегульоване питання можливості поєднання програми з підтримкою, яка може надаватися місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми