Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

У ПриватБанку буде новий керівник

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк

  Державний ПриватБанк незабаром може очолити новий голова правління. На одну з найбажаніших вакансій вже розглядають чотири кандидатури.

  1108_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це розповіли поінформовані джерела з банківського сектора. Голова правління банку декларації заповнювати не зобов'язаний, проте за інформацією джерел йдеться про щомісячну винагороду в розмірі понад 1,3 млн грн.

  Хто може очолити ПриватБанк:

  Андрій Пишний, колишній голова правління Ощадбанку. Він відомий своїми зв'язками з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Вони обидва мають відношення до організації Відчуй (займається допомогою людям з проблемами слуху).

  За час роботи Пишного в "Ощаді", як і в багатьох інших банках, виникали проблеми з капіталом. Однак банк відносно спокійно пережив фінансову кризу. До моменту його звільнення у банку було близько 62 млрд "поганих" (тих, що не повертають вчасно) кредитів. За шість років Ощадбанк довелося докапіталізувати на 25,5 млрд грн.

  Артем Шевальов. Зараз він входить до наглядових рад відразу двох держбанків: "Ощаду" і Укргазбанку, що можна вважати конліфктом інтересів. Хоча обидві фінансові установи належать державі, вони є конкурентами як і будь-які інші банки.

  Він був заступником міністра фінансів Наталії Яресько. Частина її рішень (наприклад, реструктуризація боргу і ВВП-варранти, які зобов'язали Україну віддавати борг в залежності від зростання ВВП) активно критикуються з боку окремої частини експертного середовища.

  Петр Крумханзл. Ще один варіант – залишити на посаді чинного керівника. Чех за походженням мав виконати амбіційну мету, побудувати нову незалежну структуру, вирішити проблему судів з колишніми власниками.

  До речі, за інформацією OBOZREVATEL, досвід роботи в іноземних фінансових організаціях став мало не головною перевагою чеха. Крім того, він ідеально знає англійську, розуміє "іноземний менталітет", тому йому легше спілкуватися з представниками наглядової ради, багато її членів не знають ані української, ані російської мов.

  Антон Тютюн. Він з 2010 року працює заступником глави "Ощаду". До цього будував кар'єру в БТА-Банк і Укрсоцбанку.

  Главу правління банку вибирає наглядова рада, а затверджує призначення Національний банк України. Зараз в наглядову раду ПриватБанку входять: Шерон Іскі (незалежний член), Артем Шевальов (від Кабміну), Еран Кляйн (незалежний член), Юлія Мецгер (від президента), Сергій Алексєєнко (від Ради), Роман Сульжик (незалежний член), Ольга Томаш (незалежний член), Надір Шейх (незалежний член), Себастіан Шьонайх-Каролат (незалежний член).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми