Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

ПриватБанк відзвітував про свій прибуток

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

  ПриватБанк за попередніми результатами роботи у 2020 році отримав 25,3 млрд грн прибутку, що на 7,3 млрд грн менше, ніж попереднього року.

  2103_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це повідомила пресслужба банку.

  За підсумками року банком сформовані резерви 10,2 млрд грн на покриття можливих ризиків внаслідок пандемії СOVID-19 та юридичних ризиків, що вплинуло на показники чистого прибутку.

  Активний розвиток системи цифрових послуг та мережі #cashless дозволив ПриватБанку у 2020 в умовах зниження темпів ділової активності збільшити чистий комісійний дохід на 3% – до 18,8 млрд грн.

  Чистий процентний дохід збільшився на 10% за рахунок здешевлення ресурсів. Грошові кошти на поточних рахунках випереджали зростання строкових депозитів.

  Чистий кредитний портфель банку скоротився на 8% до 55,0 млрд грн внаслідок призупинення збільшення кредитних лімітів на період карантину та більш консервативних вимог до позичальників. Таким чином відповідальне кредитування убезпечує клієнтів від необгрунтованих фінансових рішень в складних економічних умовах, спричинених пандемією.

  Банк відчутно знизив кредитні ставки для середнього і малого бізнесу, профінансувавши малий та середній бізнес на 8,9 млрд грн.

  Загалом від обслуговування клієнтів та банківських операцій у 2020 р. банк отримав 27,2 млрд грн прибутку.

  Інвестиційний портфель ПриватБанку за підсумками року, включає, разом з іншими цінними паперами, ОВДП, вартість яких при погашені залежить від очікуваного курсу долару США до гривні. В період нестабільності на ринку цей показник збільшив оцінку ОВДП і забезпечив 15,8 млрд грн разових доходів банку. В той же час, це компенсувало втрати від курсових коливань в сумі 7,5 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми