Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

"Приватбанк" продадуть через Лондонську біржу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк

  В Україні державні банки "Приват", "Ощад", "Укргаз" і "Укрексім" незабаром будуть частково або повністю приватизовані. Глава НБУ Кирило Шевченко провів зустріч з представниками Лондонської фондової біржі, на якій домовився рухатися в бік виходу фінустанов на IPO (перший публічний продаж акцій). Це один з інструментів приватизації.

  3900_79_pb.jpg (63.4 Kb)


  Про це Шевченко написав на своїй сторінці в Facebook. "Ми домовилися з представниками Лондонської фондової біржі провести спільні заходи з метою подальшого виходу банків на IPO, який є одним з інструментів їх приватизації", – написав він.

  Зараз в Україні чотири державні банки, які також є найбільшими в країні банківськими установами. Зменшення частки держави в банківському секторі до 25% до 2025 року є стратегічною спільною метою НБУ і уряду.

  "Безсумнівно, це допоможе українській банківській системі стати більш незалежною і сприятиме роботі на конкурентних умовах. Хочу зазначити, що першим кроком нашої програми приватизації було зменшення NPL в банках з 48,47% (на 1 липня 2020) до 37,85% (на 1 червня 2021)", – додав Шевченко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми