Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Financial Times прогнозує відставку голову НБУ

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: НБУ

  Голові Національного банку України Кирилу Шевченку може загрожувати відставка.

  5885_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Про це повідомляє Financial Times з посиланням на два джерела, наближені до президента України Зеленського.

  «Але чергові кадрові перестановки ще більше ускладнять переговори про позику МВФ», — підкреслює газета.

  Шевченко в інтерв’ю виданню заявив, що вікно, доступне для затвердження кредиту, «є не таким значним, як ми хотіли б». Але він вважає, що МВФ виділить Україні 3,2 млрд дол. цього року.

  «Україна отримає ще 2,7 млрд доларів в результаті аллокації спеціальних прав запозичення, які планують затвердити у серпні», — додає видання.

  Нащодавно стало відомо, що команда керівників Департаменту ліцензування повним складом подала керівництву НБУ заяви про звільнення через «відхід регулятора від стандартів роботи».

  У коментарях до його заяви про свою відставку з Нацбанку почали оголошувати й інші працівники НБУ, зокрема й керівники департаментів.

  Згодом стало відомо, що звільнені працівники НБУ вирішили перенести свій останній робочий день з 16 липня на 1 вересня. На час до кінця літа вони вирішили взяти відпустки. У самому Нацбанку поскаржилися, що такі рішення їхніх колишніх працівників блокують проведення конкурсів на ключові посади у департаменті ліцензування.

  Голова НБУ Кирило Шевченко, коментуючи хвилю звільнень з Нацбанку, назвав її «PR-кампанією як спробу здійснити політичний тиск на НБУ».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми