Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Перелік причин блокування переказів з картки на картку

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: НБУ

  В Україні збільшилася кількість скарг на блокування банками переказів навіть на незначну суму. Фінансові установи вимагають надати документи для того, щоб здійснити операцію.

  5885_1461614318_nb.jpeg (96.86 Kb)


  Як йдеться у відповіді НБУ, такі дії законні, якщо банк має підозри, що операція незаконна.

  У кожній фінустанові працює своя система фінансового моніторингу. Її завдання – не допустити, щоб клієнти за допомогою своїх рахунків відмивали гроші, давали хабар, приймали його, провадили незаконну діяльність.

  “Банк має право зупинити операцію, якщо вона є підозрілою. Також банк зобов’язаний зупинити операцію, якщо підозрює, що вона має ознаки кримінального злочину”, – йдеться в роз’ясненні НБУ.

  Особливо ретельно перевірятимуть:

  операції з PEP (публічні особи, чиновники і депутати);
  операції з готівкою;
  незвичайні для клієнта операції;
  ФОПи і компанії, які відкрилися менше трьох місяців тому;
  операції на значні суми (сума залежить від фінансового моніторингу конкретного банку, але не може бути більше 400 тис. грн).
  Навіть якщо переказ заблокували, то щоб виправити ситуацію, достатньо надати документи, які підтверджують легальне походження коштів. Це може бути довідка про доходи, декларація, інформація про будь-яку угоду, в рамках якої здійснюється операція (якщо це рахунок фізособи-підприємця).

  Українці скаржаться: блокують навіть депозити, які вже розміщені на банківському рахунку. До слова, експерти радять: якщо тривалий час користуватися послугами одного банку, то у фінансовій установі накопичиться достатня кількість інформації, щоб перевіряти операції навіть без додаткових довідок і документів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми