Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Переселенцям спростять погашення кредитів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити

  Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 1646-ІХ, що звільняє переселенців від наслідків невиконання зобов’язань за кредитами та позиками.

  2360_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це повідомили в Офісі Президента.

  Закон передбачає, що загальна сума процентів за кредитним договором або договором позики внутрішньо переміщеної особи (ВПО) не може перевищувати суми процентів, нарахованої протягом строку, на який надавався кредит (позика), за мінімальною ставкою, визначеною договором.

  За неналежне виконання такими особами з числа ВПО зобов’язань за кредитними договорами не нараховується неустойка (штраф, пеня), не настає відповідальність у вигляді сплати суми боргу, не застосовуються інші майнові санкції.

  Кредитор зобов’язаний здійснити перерахунок заборгованості за кредитом впродовж семи днів після письмового звернення від ВПО.

  Відступлення права вимоги за кредитним договором позичальника з числа внутрішньо переміщених осіб без його згоди забороняється.

  Відповідальність за невиконання чи неналежне виконання переселенцем кредитних зобов’язань покладається на РФ як на державу-окупанта відповідно до норм і принципів міжнародного права.

  Положення документа стосуються кредитних договорів і договорів позик, укладених до 20 лютого 2014 року з ВПО з АР Крим і Севастополя, та до 14 квітня 2014 року — для договорів з ВПО з окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також території проведення АТО/ООС.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми