Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Банки блокують картки українців: названо причину

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: банки

  Банк також без пояснення причини може відмовити у видачі нової картки.

  4244_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Українські банки через посилення правил фінансового моніторингу все частіше блокують картки й перекази клієнтів. Зробити це можуть у разі порушення принаймні одного з обмежень, про які йде мова нижче.

  Зокрема, проблеми виникнуть у випадку перевищення ліміту на перекази. До прикладу, в "ПриватБанку" дозволяється отримати або відправити гроші понад 100 разів. Для того, щоб не думати про ліміт, радять використовувати рахунок ФОП. Втім, якщо клієнт хоче як фізособа отримувати оплату, рано чи пізно мова зайде про блокування платіжної картки.

  Ще однією причиною для блокування може бути наявність боргів. Виконавча служба в такому випадку пише листа у банк з проханням заблокувати рахунок. Для розблокування клієнт має погасити борг.

  У випадку проведення сумнівних операцій також можна отримати блокування рахунку або карти. До таких можна віднести дроблення переказів, переказ або отримання коштів від представників влади та публічних людей, проведення нетипових або великих операцій тощо. У подібних випадках може тимчасово призупинити доступ до грошей і затребувати документи чи пояснення.

  Також заблокувати картку можуть після закінчення її терміну дії - банк має право не продовжувати його без пояснення причин. Також можуть відмовити у видачі нової картки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми