Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Банки блокують картки українців: названо причину

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: банки

  Банк також без пояснення причини може відмовити у видачі нової картки.

  4244_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Українські банки через посилення правил фінансового моніторингу все частіше блокують картки й перекази клієнтів. Зробити це можуть у разі порушення принаймні одного з обмежень, про які йде мова нижче.

  Зокрема, проблеми виникнуть у випадку перевищення ліміту на перекази. До прикладу, в "ПриватБанку" дозволяється отримати або відправити гроші понад 100 разів. Для того, щоб не думати про ліміт, радять використовувати рахунок ФОП. Втім, якщо клієнт хоче як фізособа отримувати оплату, рано чи пізно мова зайде про блокування платіжної картки.

  Ще однією причиною для блокування може бути наявність боргів. Виконавча служба в такому випадку пише листа у банк з проханням заблокувати рахунок. Для розблокування клієнт має погасити борг.

  У випадку проведення сумнівних операцій також можна отримати блокування рахунку або карти. До таких можна віднести дроблення переказів, переказ або отримання коштів від представників влади та публічних людей, проведення нетипових або великих операцій тощо. У подібних випадках може тимчасово призупинити доступ до грошей і затребувати документи чи пояснення.

  Також заблокувати картку можуть після закінчення її терміну дії - банк має право не продовжувати його без пояснення причин. Також можуть відмовити у видачі нової картки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми