Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Банкомати ПриватБанку почали давати збій

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк

    Українці скаржаться на збої в роботі банкоматів ПриватБанку. Вони списують гроші з картки, але замість того, щоб видати готівку, на екрані з'являється інформація про технічну помилку або апарат перезавантажується.

    5614_79_pb.jpg (63.4 Kb)

    Це випливає з даних профільного порталу Мінфін. Тут клієнти описують проблеми, а співробітники банку надають рекомендації. За кілька тижнів зібралася ціла низка скарг на роботу банкоматів.

    Що відбувається?
    "Я знімав 3 тис. грн у банкоматі, розташованому в магазині "Україночка" на бул. Шевченка, будинок 24. Під час підготовки грошей у банкоматі він вимкнувся і грошей не видав. Після увімкнення банкомат видав мені мою картку, але грошей не видав", – розповідає клієнт.

    Після цього апарат перезавантажився. Вже відійшовши від банкомата, українець перевірив інформацію за допомогою Приват24 та виявив, що гроші з картки було знято.

    Що порадили в банку: подати заявку, пройти ідентифікацію та у разі, якщо збій буде підтверджено, отримати свої кошти.

    Інший випадок стався з клієнткою іншого банку, яка хотіла зняти частину коштів у банкоматі "Привату". Дівчина спробувала отримати 4 тис. грн, банкомат їх списав, але видав лише 2 тис. "Тепер мені нема за що жити, тому що банкомат "з'їв" мої гроші", – розповіла вона.

    Ще один випадок трапився з клієнтом, який спробував зняти 14 тис. грн. Банкомат також видав помилку, кошти списав та готівку не видав. Повернути їх пообіцяли лише через добу, бо гроші потрібні були терміново, довелося знімати кошти з кредитної картки і платити комісію.

    Що робити, якщо банкомат дав збій?
    Є кілька причин, через які банкомат може видати помилку: зам'ялася купюра, стався збій системи. У таких випадках необхідно звернутися за номером телефону, що вказаний на банкоматі. Важливо також відразу не відходити від апарата. Можливо, насправді гроші лежать у спеціальній насадці, яку встановлюють у вікно видачі коштів шахраї.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми