Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Ахметов купив ще один банк

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки, Ахметов

  Банк "ПУМБ" погодив умови придбання 100% акцій АТ "Ідея Банк" із польською фінансовою групою Getin Holding S. A – власником активу.

  8032_1353799687_rinat-ahmetov.jpg (29.83 Kb)


  Сторони планують завершити угоду до кінця першого кварталу 2022 року після отримання необхідних дозволів Національного банку України та Антимонопольного комітету, повідомляє пресслужба банку.

  За словами голови правління ПУМБ Сергія Черненка, купівля активу сприятиме більш активному розвитку роздрібного бізнесу, а також корпоративного бізнесу в малому та мікросегменті.

  "Наша мета - синергія найбільш сильних сторін двох банків. З одного боку, це надійність ПУМБ, підтверджена результатами стрес-тестування НБУ, якість сервісу та експертиза в роботі з високоприбутковими сегментами ринку. З іншого боку, високий рівень компетенції Ідея Банк у роздрібному кредитуванні, сформована ресурсна база, досвід розробки власної цифрової платформи О.Банк", - зазначив Черненко.

  Після завершення угоди АТ "Ідея Банк" увійде до складу Банківської групи ПАТ "ПУМБ" як окрема юридична структура кадрових ротацій та продовжить обслуговувати клієнтів під брендом Ідея Банк у звичайному режимі.

  "Процес інтеграції проходитиме поетапно протягом 3-5 років і буде максимально комфортним для наших клієнтів, партнерів та працівників. На даному етапі в зоні нашої уваги – стабільність інфраструктури ПУМБ та Ідея Банк, подальший розвиток діджитал-каналів банків та надання якісного та надійного сервісу клієнтам", - наголосив голова правління ПУМБ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми