Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Прогнозується масовий "банкопад" в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: банки

  В Україні через підвищення конкуренції, необхідність вкладати величезні кошти в цифровізацію і нові продукти у 2022-му можуть закритися або реорганізуватися (об'єднатися з іншою фінустановою) 20 банків. Водночас вимоги щодо вкладів змінять: у разі закриття фінансової установи замість 200 тис. грн відшкодовуватимуть 600 тис. грн.

  2632_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  За словами фінансового експерта Василя Невмержицького, закритися чи організуватися можуть невеликі та слабкі фінустанови. Загалом ситуація на фінансовому ринку нормалізується. Кількість "поганих" кредитів знижується.

  Як змінять правила депозитів
  У Верховній Раді вже ухвалили в першому читанні документ, який передбачає збільшення гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами з 200 000 до 600 000 грн. "Такі нововведення стимулюватимуть громадян до розміщення коштів на термінові вклади", – каже голова ради НАБУ Олена Коробкова.

  За останні 10 місяців банківський сектор отримав 58 млрд грн чистого прибутку, що у 1,5 раза перевищує показники аналогічного періоду 2020 року. Ситуація покращується з кожним роком.

  З іншого боку, зростають і вимоги до банків із боку клієнтів. Кожна фінансова установа має вкладати величезні суми у додатки, онлайн-банкінг, безпеку тощо.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми