Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Клієнти "Приватбанку" звинуватили фінустанову у шахрайстві

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Приватбанк

    У фінустанові радять обуреним клієнтам виконувати певні дії у випадку втрати телефона або картки.

    1708_79_pb.jpg (63.4 Kb)

    Клієнти "ПриватБанку" розповіли, що стали жертвами шахрайства після того, як у них вкрали мобільні телефони з додатком "Приват24".

    Про це йдеться у відгуках на сайті "Мінфін" за 24-25 грудня.

    Одна з клієнток банку з міста Херсон зазначила, що днями в неї вкрали телефон у маршрутці. У поліції на це заявили, що не шукатимуть крадія, проте зареєстрували заяву.

    "Поки я була в поліції шахраї через "Приват24" буквально за допомогою одного дзвінка зняли всі мої кошти. Коли я користувалася "Приват24" з мене вимагали пароль, пін-код. Я думала що паролі, коди, цифровий підпис відомі тільки мені. Служба безпеки "Привату" так і не змогла пояснити мені як це сталося. Зате пояснили, що повернути кошти на кредитку, які вони віддали в руки шахраям доведеться мені. Я вже не кажу про свої кошти, які я довірила цьому "банку". Як ви думаєте - це справедливо?", - написала жінка.

    Ще один клієнт банку розповів, що після викрадення картки й телефону з додатком шахраям вдалося увійти в "Приват24" й заволодіти його коштами з "Карти для виплат" - загалом майже 30 тисяч гривень.

    "Потім змінили кредитний ліміт на моїй картці "Універсальна" з 4000 гривень до 50 000 і все зняли, і плюс до цього оформили на мене по картці "Універсальна" оплату частинами на суму 26 480 гривень. Я написав заяву у Голосіївське відділення Національної поліції в місті Києві за фактом крадіжки телефону і кредитної картки, повідомивши при цьому гарячу лінію "ПриватБанку, ніяких повідомлень не отримував, крім тих що я повинен виплачувати кредит "ПриватБанку", - пише чоловік.

    Представник банку у відповідь заявив, що "Приват" робить все для того, щоб уберегти гроші клієнта від шахраїв. І додав, що той сам має змогу не дати заволодіти своїми коштами зловмисникам.

    "Ми неодноразово наголошували про те, що, у разі втрати смартфону та карток - необхідно відразу звертатися в нашу цілодобову підтримку для їх блокування... Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства - є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію", - йдеться у повідомленні.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми