Хто може відкрити рахунок. Підліток у віці від 14 до 18 років може самостійно відкрити рахунок на своє ім’я. Батьки, усиновлювачі або опікуни можуть відкрити рахунок своїй малолітній дитині.
Обрати для обслуговування можна будь-який банк. Кількість рахунків не обмежується. Рахунки можуть бути у національній та іноземних валютах.
Договір із банком укладається виключно в письмовій формі: паперовій чи електронній. Вони мають однакову юридичну силу.
У відділенні банку:
Потрібно подати працівнику банку паспорт, ID-картку або інший документ, що посвідчує особу, та реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Заповнити заяву про відкриття рахунку.
Банк перевірить документи та особу клієнта. Це називається ідентифікація та верифікація.
Потім укладіть договір банківського рахунку та отримайте свій примірник.
Поточний рахунок. Використовується для власних потреб. Доступ до рахунку здійснюється через відділення банку або за допомогою онлайн-банкінгу.
Поточний рахунок, до якого випущена платіжна картка. Використовується для розрахунків, отримання заробітної плати чи соціальних виплат за допомогою платіжної картки, через відділення або онлайн-банкінг.
Для накопичення коштів. Це депозити. На суму коштів на таких рахунках нараховуються відсотки. Для накопичення коштів.
Поточні рахунки, що відкриваються для власних потреб, не можна використовувати для операцій, пов’язаних із підприємницькою та незалежною професійною діяльністю. Для цих цілей потрібно відкривати окремі рахунки.