Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як правильно відкрити рахунок у банку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  Хто може відкрити рахунок. Підліток у віці від 14 до 18 років може самостійно відкрити рахунок на своє ім’я. Батьки, усиновлювачі або опікуни можуть відкрити рахунок своїй малолітній дитині.

  5080_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Обрати для обслуговування можна будь-який банк. Кількість рахунків не обмежується. Рахунки можуть бути у національній та іноземних валютах.

  Договір із банком укладається виключно в письмовій формі: паперовій чи електронній. Вони мають однакову юридичну силу.

  У відділенні банку:

  Потрібно подати працівнику банку паспорт, ID-картку або інший документ, що посвідчує особу, та реєстраційний номер облікової картки платника податків.
  Заповнити заяву про відкриття рахунку.
  Банк перевірить документи та особу клієнта. Це називається ідентифікація та верифікація.
  Потім укладіть договір банківського рахунку та отримайте свій примірник.
  Поточний рахунок. Використовується для власних потреб. Доступ до рахунку здійснюється через відділення банку або за допомогою онлайн-банкінгу.

  Поточний рахунок, до якого випущена платіжна картка. Використовується для розрахунків, отримання заробітної плати чи соціальних виплат за допомогою платіжної картки, через відділення або онлайн-банкінг.

  Для накопичення коштів. Це депозити. На суму коштів на таких рахунках нараховуються відсотки. Для накопичення коштів.

  Поточні рахунки, що відкриваються для власних потреб, не можна використовувати для операцій, пов’язаних із підприємницькою та незалежною професійною діяльністю. Для цих цілей потрібно відкривати окремі рахунки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми