Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Українці кинулися оформляти іпотечні кредити

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: іпотека, кредити

  За програмою "доступна іпотека 7%", яка була запущена в березні 2021 року, було підписано 1 тис.300 договорів на суму понад 1,1 млрд грн.

  8362_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Обсяг виданих іпотечних кредитів в Україні цього року склав понад 7 млрд грн, що у 2,5 раза перевищує показник минулого року.

  Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 29 грудня.

  "В цілому за 10 місяців 2021 року видано іпотечних кредитів на більш ніж 7 млрд грн, що у 2,5 раза більше, ніж минулого року", - сказав Шмигаль.

  Глава уряду також зазначив, що за програмою "доступна іпотека 7%", яка була запущена в березні 2021 року, було підписано 1 тис.300 договорів на суму понад 1,1 млрд грн.

  "Крім того, урядом цього року було прийнято рішення збільшити статутний капітал "Укрфінжитла" на 20 млрд грн, що дозволить щорічно забезпечувати тисячі українських сімей власними будинками", - додав прем'єр.

  Іпотечне кредитування:
  У грудні 2020 року Міністерство фінансів створило Публічне акціонерне товариство "Українська фінансова Житлова компанія" для впровадження механізму доступної іпотеки.

  У квітні Верховна Рада прийняла закон про зміни до державного бюджету України для впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом, який передбачає приєднання Державної іпотечної установи до "Української фінансової житлової компанії" ("Укрфинжитло"), створеної Міністерством фінансів, та створення необхідних умов для належної реалізації програми "Доступна іпотека", а також забезпечення функціонування ринку іпотечного кредитування та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом.

  У вересні Кабмін збільшив статутний капітал "Укрфинжитло" на 20 млрд грн з подальшим спрямуванням зазначених коштів на реалізацію програм забезпечення громадян житлом на умовах іпотечного кредитування та фінансового лізингу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми