Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Банки масово блокують картки та перекази українців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: банки, перекази

  В Україні через посилений фінансовий контроль блокують картки та перекази. Наприклад, рахунок можуть тимчасово заарештувати у разі, якщо отримати на нього серію анонімних платежів на 5 тис. грн кожен.

  8815_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Як написав на спеціалізованому форумі "Мінфін" клієнт одного з банків, його картку заблокували після того, як на картку тричі перевели по 5 тис. грн. Йдеться про анонімні перекази. Так, без підтвердження своєї особи (тобто не використовуючи свою банківську картку) через термінал можна відправити максимум 5 тис. грн за одну операцію. Якщо проводять серію таких операцій, банк може вирішити, що таким чином клієнт намагається обійти обов'язкову ідентифікацію.

  "На карту зайшли 3 платежі на суму 5 тисяч, заблокували картку з невідомих причин", – поскаржився клієнт. Зазначимо, згідно із законом "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...", усі банки повинні посилено контролювати операції з готівкою.

  Крім того, під посилений контроль потраплять:

  операції з готівкою;

  операції на нетипові для клієнта суми або у розмірі від 400 тис. грн;

  переклади, що здійснюють за участю PEP (публічні особи: чиновники, депутати всіх рівнів);

  операції фізосіб-підприємців (ФОПів) та юридичних осіб, які відкрилися менше трьох місяців тому.

  Також важливо зазначити, що кожен банк має власний фінансовий моніторинг. Заблокувати можуть навіть невеликий банківський переказ, але у разі, якщо фінансовій установі здасться, що це невластива для клієнта операція.

  Крім того, в Україні банки мають надавати виконавцям реквізити рахунків боржників, а Мін'юст дозволив заарештовувати гроші на них. При цьому деякі українці дізнаються про наявність боргів тільки після арешту коштів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми