Протягом 2022 року ПриватБанк планує поширити послугу «Е-ліки» на всю територію України, а також розвивати екосистему некредитних продуктів і сервісів.
Про ці та інші зміни для клієнтів ПриватБанку в 2022 році розповіли представники фінустанови в коментарі виданню «Сегодня».
Для «фізиків». У 2022 році банк планує запуск нових страхових сервісів, націлених на фінансову підтримку клієнтів у різних життєвих ситуаціях. Наприклад, таких як втрата роботи або онкологічні захворювання.
Також ПриватБанк планує зробити страхування каско доступним широкому колу клієнтів за принципом «плати, коли за кермом».
Для користувачів смартфонів буде запропонований новий сервіс захисту девайсу, який крім оплати вартості ремонту передбачає пошук і комунікації з сервісними центрами.
За словами глави прес-служби ПриватБанку Олега Серги, для клієнтів банку буде введено новий продукт — кредит готівкою. Обіцяють, що процес отримання буде максимально автоматизований.
Звісно, протягом 2022 року буде оновлюватися мобільний додаток банку Приват24, зокрема розширять функціонал з дистанційного управління депозитами.
Оновлений сервіс буде доступний як на базі Android, так і на iOS. Також через додаток планують запустити послугу надання кредитів на придбання автомобілів і кредитування на купівлю автомобілів, що були у користуванні.
Крім того, цього року буде збільшено обсяг кредитування за державною програмою «Іпотека 7%».
Також ПриватБанк запустить свій маркетплейс з продажу та кредитування на придбання нерухомості.
Для «юриків». Протягом 2022 року передбачено чимало змін для бізнес-клієнтів, у тому числі зниження тарифів на еквайринг, а також:
впровадження на ринок нових технологій безконтактних платежів: Tap2Phone і NFC-міток;
додавання до лінійки Value-added Services послуги Хмарний-ПРРО;
запуск спеціального програмного сервісу для ОСББ;
запуск оновлених кредитів на обігові кошти МСБ (малого та середнього бізнесу);
оновлення кредитної лінійки для агробізнесу;
запуск кредитів з гарантіями державного експортного кредитного агентства;
активізація продажів кредитів за програмами 5−7-9% та із залученням державних гарантій;
запуск факторингу.