Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як застрахувати свою банківську картку

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

    Найпопулярнішими видами шахрайства з банківськими картками є перекази на рахунки шахраїв під їхнім тиском; телефонне шахрайство; інтернет-шахрайство; підробка карток і сайтів; зняття коштів з вкраденої або загубленої картки.

    1106_1407792835.jpg (54.37 Kb)

    Як застрахувати картку від шахраїв.

    Банки знають про це і зі свого боку борються з шахраями. Повсякчас вдосконалюються методи ідентифікації клієнта, різні паролі до інтернет-банків, PIN-коди і CVV/CVC-коди до карток, включаючи ті, що динамічно змінюються, ОТП-паролі на операції, що здійснюються онлайн, і інші ступені захисту.

    Однак все це не рятує, і періодично ми чуємо, що то в одному, то в іншому банку постраждали клієнти: у них вкрали гроші з карток.

    Що ж робити? Як же застрахуватися від шахрайства з банківськими пластиковими картками (БПК)?

    Українські банки спільно зі страховими компаніями розробили спеціальну програму страхування подібних ризиків. Клієнту, який бажає себе убезпечити, пропонуються відповідні послуги.

    Наприклад, в ПриватБанку вона так і називається «Захист від шахрайства». В рамках дії цієї послуги клієнт буде захищений від таких видів шахрайства:

    соціальний інжиніринг — здійснення операції по картці під впливом шахрая;
    незаконна оплата з карткового рахунку в торговельній мережі за загубленою або вкраденою карткою;
    скімінг — здійснення операцій за картковими рахунками з використанням дубліката картки;
    здійснення платіжної операції за рахунками клієнта третіми особами за допомогою SMS-команд;
    зняття готівки без картки в банкоматі;
    оплата з картки без SMS-підтвердження операції;
    оплата в Інтернеті з SMS-підтвердженням здійснення операції;
    платежі по телефону;
    протиправні операції з використанням інтернет-банку;
    фішинг — сукупність методів, що дозволяють обдурити користувача і змусити його розкрити свій пароль, номер кредитної картки та іншу конфіденційну інформацію;
    фармінг — перенаправлення жертви на хибну IP-адресу з метою крадіжки карткових даних.
    Скільки коштує застрахуватися У ПриватБанку послуга «Захист від шахрайства» коштує 0,696% річних від суми страхового відшкодування. Застрахуватися можна максимум на 50 тис. гривень, і коштувати це буде 29 гривень на місяць або 348 гривень на рік.

    При цьому послуга передбачає страхування всіх карткових рахунків клієнта, тобто незалежно від того, скільки карток у клієнта, він заплатить 29 гривень на місяць.

    В Альфа-Банку підключити послугу страхування карткового рахунку від шахрайства можна безпосередньо через інтернет-додаток Sense Super App. Зробити це необхідно по кожній картці, яку клієнт захоче застрахувати, окремо.

    Вартість такої послуги в Альфа-Банку становить 239 грн на рік. І це вартість страховки по одній картці. Якщо у клієнта 4 або 5 карток, заплатити доведеться в 4-5 разів більше. Втім, можна страхувати не всі картки — це буде дешевше.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми