Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як застрахувати свою банківську картку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  Найпопулярнішими видами шахрайства з банківськими картками є перекази на рахунки шахраїв під їхнім тиском; телефонне шахрайство; інтернет-шахрайство; підробка карток і сайтів; зняття коштів з вкраденої або загубленої картки.

  1106_1407792835.jpg (54.37 Kb)


  Як застрахувати картку від шахраїв.

  Банки знають про це і зі свого боку борються з шахраями. Повсякчас вдосконалюються методи ідентифікації клієнта, різні паролі до інтернет-банків, PIN-коди і CVV/CVC-коди до карток, включаючи ті, що динамічно змінюються, ОТП-паролі на операції, що здійснюються онлайн, і інші ступені захисту.

  Однак все це не рятує, і періодично ми чуємо, що то в одному, то в іншому банку постраждали клієнти: у них вкрали гроші з карток.

  Що ж робити? Як же застрахуватися від шахрайства з банківськими пластиковими картками (БПК)?

  Українські банки спільно зі страховими компаніями розробили спеціальну програму страхування подібних ризиків. Клієнту, який бажає себе убезпечити, пропонуються відповідні послуги.

  Наприклад, в ПриватБанку вона так і називається «Захист від шахрайства». В рамках дії цієї послуги клієнт буде захищений від таких видів шахрайства:

  соціальний інжиніринг — здійснення операції по картці під впливом шахрая;
  незаконна оплата з карткового рахунку в торговельній мережі за загубленою або вкраденою карткою;
  скімінг — здійснення операцій за картковими рахунками з використанням дубліката картки;
  здійснення платіжної операції за рахунками клієнта третіми особами за допомогою SMS-команд;
  зняття готівки без картки в банкоматі;
  оплата з картки без SMS-підтвердження операції;
  оплата в Інтернеті з SMS-підтвердженням здійснення операції;
  платежі по телефону;
  протиправні операції з використанням інтернет-банку;
  фішинг — сукупність методів, що дозволяють обдурити користувача і змусити його розкрити свій пароль, номер кредитної картки та іншу конфіденційну інформацію;
  фармінг — перенаправлення жертви на хибну IP-адресу з метою крадіжки карткових даних.
  Скільки коштує застрахуватися У ПриватБанку послуга «Захист від шахрайства» коштує 0,696% річних від суми страхового відшкодування. Застрахуватися можна максимум на 50 тис. гривень, і коштувати це буде 29 гривень на місяць або 348 гривень на рік.

  При цьому послуга передбачає страхування всіх карткових рахунків клієнта, тобто незалежно від того, скільки карток у клієнта, він заплатить 29 гривень на місяць.

  В Альфа-Банку підключити послугу страхування карткового рахунку від шахрайства можна безпосередньо через інтернет-додаток Sense Super App. Зробити це необхідно по кожній картці, яку клієнт захоче застрахувати, окремо.

  Вартість такої послуги в Альфа-Банку становить 239 грн на рік. І це вартість страховки по одній картці. Якщо у клієнта 4 або 5 карток, заплатити доведеться в 4-5 разів більше. Втім, можна страхувати не всі картки — це буде дешевше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми