Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як застрахувати свою банківську картку

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

    Найпопулярнішими видами шахрайства з банківськими картками є перекази на рахунки шахраїв під їхнім тиском; телефонне шахрайство; інтернет-шахрайство; підробка карток і сайтів; зняття коштів з вкраденої або загубленої картки.

    1106_1407792835.jpg (54.37 Kb)

    Як застрахувати картку від шахраїв.

    Банки знають про це і зі свого боку борються з шахраями. Повсякчас вдосконалюються методи ідентифікації клієнта, різні паролі до інтернет-банків, PIN-коди і CVV/CVC-коди до карток, включаючи ті, що динамічно змінюються, ОТП-паролі на операції, що здійснюються онлайн, і інші ступені захисту.

    Однак все це не рятує, і періодично ми чуємо, що то в одному, то в іншому банку постраждали клієнти: у них вкрали гроші з карток.

    Що ж робити? Як же застрахуватися від шахрайства з банківськими пластиковими картками (БПК)?

    Українські банки спільно зі страховими компаніями розробили спеціальну програму страхування подібних ризиків. Клієнту, який бажає себе убезпечити, пропонуються відповідні послуги.

    Наприклад, в ПриватБанку вона так і називається «Захист від шахрайства». В рамках дії цієї послуги клієнт буде захищений від таких видів шахрайства:

    соціальний інжиніринг — здійснення операції по картці під впливом шахрая;
    незаконна оплата з карткового рахунку в торговельній мережі за загубленою або вкраденою карткою;
    скімінг — здійснення операцій за картковими рахунками з використанням дубліката картки;
    здійснення платіжної операції за рахунками клієнта третіми особами за допомогою SMS-команд;
    зняття готівки без картки в банкоматі;
    оплата з картки без SMS-підтвердження операції;
    оплата в Інтернеті з SMS-підтвердженням здійснення операції;
    платежі по телефону;
    протиправні операції з використанням інтернет-банку;
    фішинг — сукупність методів, що дозволяють обдурити користувача і змусити його розкрити свій пароль, номер кредитної картки та іншу конфіденційну інформацію;
    фармінг — перенаправлення жертви на хибну IP-адресу з метою крадіжки карткових даних.
    Скільки коштує застрахуватися У ПриватБанку послуга «Захист від шахрайства» коштує 0,696% річних від суми страхового відшкодування. Застрахуватися можна максимум на 50 тис. гривень, і коштувати це буде 29 гривень на місяць або 348 гривень на рік.

    При цьому послуга передбачає страхування всіх карткових рахунків клієнта, тобто незалежно від того, скільки карток у клієнта, він заплатить 29 гривень на місяць.

    В Альфа-Банку підключити послугу страхування карткового рахунку від шахрайства можна безпосередньо через інтернет-додаток Sense Super App. Зробити це необхідно по кожній картці, яку клієнт захоче застрахувати, окремо.

    Вартість такої послуги в Альфа-Банку становить 239 грн на рік. І це вартість страховки по одній картці. Якщо у клієнта 4 або 5 карток, заплатити доведеться в 4-5 разів більше. Втім, можна страхувати не всі картки — це буде дешевше.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми