Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Клієнти почали скаржитися на Приватбанк

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Приватбанк

    Українці скаржаться на збої у роботі банкоматів ПриватБанку. У самому банку проблему визнають і стверджують, що працюють над вирішенням кожного окремого випадку.

    1708_79_pb.jpg (63.4 Kb)

    Свої скарги вони розмістили на сайті Мінфін. Так, користувач під ніком Vita230577 зазначив, що через "приватівський" банкомат знімав гроші з картки Monobank.

    Перша транзакція пройшла успішно, і я отримав 1000 грн. Після цього запросив ще 1000 грн – і тут стався збій. "Годівничка" кілька разів відкривалася, але нічого не видавала, і так тривало 15-20 сек. Після цього на екрані загорівся напис, що треба звернутися до банку, який видав картку, щодо отримання грошей. А ще – що з технічних причин видача готівки неможлива", – розповів він.

    Далі, за його словами, він зв'язався з Monobank'ом, де йому пообіцяли, що "все буде гаразд". Після чого пішов у магазин, а коли виходив із нього, побачив біля банкомата працівника ПриватБанку, який щось робив із банкоматом.

    "Я підійшов до нього зі своєю проблемою. Він повідомив, що все гаразд і я можу спробувати зняти ще грошей, а ті, які не отримав, мені банк у найближчі кілька годин поверне. Яким же був мій стан, коли я знову не отримав 1000 грн з тієї ж причини", – підкреслив Vita230577.

    Після цього він, за його словами, зв'язався і з Monobank'ом, і з ПриватБанком. У першому, стверджує Vita230577, йому повідомили про подання заявки на оскарження. А у другому, за його словами, просто "відфутболили".

    Схожа історія трапилася і з клієнткою ПриватБанку – NataliaVash. "Знімала гроші з картки чоловіка. Банкомат двічі потужився, але грошей так і не видав. Після чого на екрані з'явилося повідомлення про технічну помилку", – розповідає вона.

    За її словами, вона звернулася до співробітниці банку, яка запропонувала впевнитись, чи відбулося зняття грошей. "Воно таки відбулося, а сума немаленька – 3000 грн", – зазначила NataliaVash.

    Далі її чоловік подав відповідну заявку до служби підтримки банку. У відповідь на яку за кілька днів надійшла відповідь, що "проблем не знайшли".

    "Чоловік знову залишив заявку. За кілька днів відповідь: заявку відхилено, проблем не виявили", – розповіла клієнтка.

    Що відповіли у банку

    У ПриватБанку проблему визнають. І кажуть, що працюють над вирішенням кожного окремого випадку.

    "Шкодуємо, що виникла така ситуація. Спосіб і терміни повернення коштів за такими операціями регламентовані міжнародною платіжною системою. За зверненням клієнта банк-емітент (що випустив карту) карти подає заявку на повернення коштів. Ми звернулись у приватному повідомленні, щоб уточнити деталі операції", – відповіли його співробітники Vita230577.

    А у відповіді NataliaVash вони звернули увагу на те, що всю необхідну інформацію надають виключно власнику картки. А також зазначили, що рішення щодо повернення коштів ухвалюється на підставі перевірки даних із банкомата.

    "Перепрошуємо за незручності. При обробці заявки на повернення коштів за операцією в банкоматі профільні фахівці перевіряють дані з банкомату та за необхідності результати інкасації і на їхній основі приймається рішення щодо повернення коштів, якщо операція була неуспішна. Із зрозумілих причин ми не маємо змоги надати інформацію без звернення клієнта", – йдеться у відповіді.surprise



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми