Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Третина українців не довіряють банкам

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  В Україні 34% громадян з різних причин не довіряють банкам. А ті, хто більш позитивно ставиться до банківської системи, віддають перевагу державним фінустановам, свідчать дані соціологічного дослідження Ощадбанку.

  1106_1407792835.jpg (54.37 Kb)


  Про це повідомив Голова Правління Держбанку Сергій Наумов, передає видання «Мінфін».

  Соціологічне дослідження Ощадбанк провів спільно з Gradus Research — провайдером, який робить «соціологію в смартфоні».

  З’ясувалося, що за рівнем довіри серед українців перше місце посідають держбанки (26% опитаних), друге — іноземні (12%), третє — українські приватні банки (10%).

  Тільки 23% опитаних українців назвали банки своїми партнерами. Водночас 35% респондентів вважають банки своїми ворогами. 42% не змогли визначитися з тим, хто ж для них банківська система. У своїй більшості це люди, яких банки просто зобов’язані «перетягнути на свій бік», впевнений Наумов.

  Щоб переманити на свій бік таких потенційних клієнтів, банки вводять нові послуги і функціонал, в тому числі для заробітку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми