Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Олігарх хоче купити новий банк

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, олігархи

    Банк «Кредит Дніпро» бізнесмена Олександра Ярославського направив НБУ пакет документів на купівлю Pinbank російського бізнесмена Євгенія Гінера.

    2458_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


    Про це Національний банк повідомив у відповідь на запит Економічної правди.

    «Національний банк України у грудні 2021 року отримав повідомлення та пакет документів про намір набуття АТ „Банк Кредит Дніпро“ істотної участі у банку „Перший Інвестиційний Банк“», — йдеться у відповіді регулятора.

    Там зазначають, що проводитимуть перевірку отриманих документів на відповідність вимогам НБУ, а також їх комплексність.

    «Зважаючи на це, а також на той факт, що НБУ розглядає документи, подані для погодження набуття істотної участі, та приймає рішення протягом двох місяців з дня отримання повного пакета документів у визначеному порядку, називати конкретні терміни ухвалення рішення наразі завчасно», — додали у регуляторі.

    Нагадуємо, у 2020 році Олександр Ярославський придбав банк «Кредит Дніпро» в олігарха Віктора Пінчука. Наприкінці листопада 2021 року стало відомо, що Антимонопольний комітет погодив угоду з купівлі Pinbank банком «Кредит Дніпро».    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування  Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році  Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми