Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Як працюватимуть банки у надзвичайний стан

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: банки

  Українська банківська система працює у штатному режимі та якісно виконує функцію фінансової підтримки економіки і громадян.

  8814_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  Про це повідомляє пресцентр Нацбанку на запит Укрінформу.

  В НБУ запевняють, що незважаючи на зовнішні виклики, "триває стале зростання кредитного портфеля. Волатильність (нестабільність. - Gazeta.uа) депозитів є помірною та контрольованою. Вона не має жодних панічних ознак і стосується переважно поточних рахунків.

  Банки мають належний запас міцності та достатньо ресурсів, аби покрити навіть суттєві відпливи".

  У пресцентрі запевнили, що НБУ постійно враховує ризик ескалації військової агресії. Тому має чіткий план, як реагувати на ті чи інші події.

  "Національний банк готовий до будь-яких варіантів розвитку ситуації. Розроблено чіткі плани дій на кожному етапі особливого періоду.

  Ці плани стосуються забезпечення стабільного функціонування банків і системи електронних платежів, задоволення потреб клієнтів у готівці та надійного захисту їхніх вкладів", - зауважили в НБУ.

  Регулятор заявив, що особливу увагу приділяє посиленню стійкості банківської системи до кібератак і захисту банківської інфраструктури від шахрайських дій у кіберпросторі.

  І запевнив, що готовий оперативно застосувати монетарні інструменти у разі посилення загрози для стабільності грошової одиниці України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми