Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

За несвоєчасну сплату кредитів штрафувати не будуть

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: кредити

  Українців не штрафуватимуть за невчасну сплату кредитів на час дії воєнного стану та в 30-денний термін після його припинення.

  2543_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Споживач не нестиме відповідальності перед кредитодавцем у разі протермінування виконання зобов'язань за споживчим кредитом, повідомляє Національний банк України.

  "В Україні змінилися правила роботи банків і небанківських фінустанов, зокрема тих, які надають послуги з кредитування. У разі протермінування споживач звільняється від обов'язку сплати пені кредитодавцю та інших платежів. Штраф та інші платежі за невчасну сплату, які нараховані включно з 24 лютого, підлягають списанню", - ідеться в повідомленні.

  Заборонено також збільшення процентної ставки за користування кредитом, окрім випадків, коли її встановлення передбачено кредитним договором.

  Нові правила не передбачають скасування відсотків за користування кредитними коштами.

  НБУ рекомендує домовитися безпосередньо з кредитором про кредитні канікули. Кредитні канікули - це відтермінування сплати боргу, а не його скасування. Якщо позичальники мають достатній запас ресурсів, щоб продовжувати діяльність та обслуговувати позики, їх варто сплачувати надалі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми