Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Що робити якщо викрали банківську картку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: картки, банки

  В умовах воєнного стану відділення банків можуть не працювати на певних територіях, але банківські операції можна здійснювати онлайн.

  4651_5a5dcb23447aa.png (22.67 Kb)


  Як діяти українцям, якщо вони хочуть перевипустити або оформити банківську платіжну картку.
  Варіанти для власників карток
  Якщо картка у вас уже була, але термін дії закінчився, нею можна далі користуватися. Більшість банків в Україні автоматично продовжили термін дії протермінованих карток — на місяць, три місяці чи пів року. Ці дані слід уточнювати на сайтах фінансових установ, де вас обслуговують.
  Низка банків подовжують термін дії картки на вимогу клієнта. У цьому випадку українцям слід самим звернутися з запитом до банку.
  Є й інший, більш сучасний варіант, — випустити віртуальну картку. Фізичного аналога в неї не буде, але реквізити й рахунок збережуться. Нею можна буде користуватися як і звичайною карткою, але за допомогою смартфону.
  Із віртуальною карткою можна проводити усі операції в інтернеті. Доступна функція додавання її до GooglePay або ApplePay.
  Втрачена картка
  Якщо фізична банківська картка загубилась чи її викрали, слід оперативно заблокувати її. Потрібно зателефонувати до клієнтської підтримки свого банку та попросити їх це зробити.
  Блокування доступне клієнтам банків самостійно, на сайтах або в мобільних додатках. Можна також звернутися в банківське відділення й попросити працівників заблокувати вашу картку.
  Щодо відновлення картки або відкриття нового рахунку в умовах воєнного стану, слід обговорити це з представниками вашого банку. Зазвичай на сайтах фінансових установ чи в мобільних додатках вказані адреси, телефони й графік роботи відділень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми