Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Ощадбанк попереджає клієнтів про шахрайство

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Ощадбанк, шахрайство

  Ощадбанк повідомляє про випадки отримання клієнтами на електронні скриньки шахрайських листів про нібито надходження платежу на рахунок.

  0601_ecba430-.jpg (64.85 Kb)

  У листах міститься фішингове посилання для перегляду деталей операції, за яким у жодному разі не можна переходити. Шахраї таким чином намагаються отримати незаконний доступ до конфіденційних даних клієнта, а це може загрожувати втратою коштів з рахунку.
  «!Шановні клієнти! Будьте пильними та дотримуйтесь правил фінансової безпеки. У разі отримання підозрілих листів, дзвінків або SMS-повідомлень телефонуйте до Контакт-центру Ощадбанку за номером телефону: 0 800 210 800», — йдеться в повідомленні.
  Нагадуємо базові правила фінансової безпеки.
  Номер із 16 цифр — реквізит, за яким вам можуть надсилати кошти на рахунок. Лише цей номер можна надавати для отримання коштів на картку від іншої особи або організації. Нікому не повідомляйте інші дані своєї картки — PIN-код, термін дії, CVC2/CVV2-код, паролі інтернет-банкінгу та коди підтвердження онлайн-платежів в SMS або в повідомленнях у месенджері.
  Пароль до інтернет-банкінгу має бути унікальним. Не записуйте його, а запам’ятайте.
  Запам’ятайте PIN-код платіжної картки. Не розголошуйте його.
  Якщо є можливість, розраховуйтесь у торговельній мережі за допомогою смартфону з Google Pay або Apple Pay. Тоді ніхто не побачить реквізити картки.
  Встановіть у смартфоні підтвердження розрахунків Touch ID або Face ID.
  Встановіть ліміти на покупки в магазинах та Інтернеті й на операції в інших країнах у мобільному додатку Ощад 24/7.
  Дізнайтесь як заблокувати картку. В Ощадбанку це можна зробити в Контакт-центрі за тел.: 0 800 210 800, у відділенні, а також в Ощад 24/7.
  В Інтернеті намагайтесь користуватись перевіреними сервісами. За можливості не переходьте за посиланнями, які ведуть на сайти банків або платіжних сервісів, а вручну набирайте назву в пошуковику або адресу в адресному рядку.
  Ретельно перевіряйте веб-ресурси, на яких плануєте здійснювати оплату чи перераховувати кошти, оскільки шахраї за допомогою фейкових сайтів можуть намагатись дізнатись інформацію по вашій картці. Допомагайте ЗСУ, використовуючи рахунки перевірених організацій та волонтерів.
  Сайти, які приймають онлайн-платежі, мають бути захищеними. У стрічці адреси вони містять https:// та значок «замочок». На сайті мають бути значки захисту онлайн-покупок Verified by Visa та Mastercard Secure card.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми